Mixokrety

24.02.2019

Miksokrety (mixokrety) – maszyny budowlane przeznaczone do jastrychu konwencjonalnego – mieszanki wykonane na budowie (woda,kruszywo,spoiwo) o uziarnieniu do 16 mm są umieszczane w mieszalniku a następnie tłoczone do podparcia wylotu wylotu za pomocą sprężonego powietrza.

Putzmeister – producent maszyn budowlanych do różnorodnych zastosowań. W ofercie Firmy znajduje się maszyny do mieszania i pompy: przenośniki pneumatyczne, pompy ślimakowe, pompy tłokowe, mechaniczne pompy jednotłokowe, pompy mieszające. Rowiązania do jastrychu konwencjonalnego, jastrychu płynnego, tynków i tynków drobnoziarnistych, betonu natryskowego, do betonu drobnoziarnistego, i inne np. systemy ociepleń, zaprawy ognioochronne, zaprawy iniekcyjne wypełniające, beton zbrojony włóknem szklanym.

Firma Putzmeister Mörtelmaschinen prezentuje jeden z największych na świecie asortymentów: tynkownic, pomp do jastrychu, pomp do betonu drobnoziarnistego, agregatów natryskowych do tynku drobnoziarnistego oraz profesjonalne urządzenia do czyszczenia wysokociśnieniowego.

Sprawdź ofertę produktów firmy Putzmeister klikając tutaj.